Maitinimo paslaugos

                                                               SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2020-01-20 2020-01-21 2020-01-22 2020-01-23 2020-01-24
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
MANŲ KOŠĖ SU ŠV. UOGŲ TYRĖ, PIK – NIK SŪRIO LAZDELĖ, ARBATA. MIEŽINIŲ KR. KOŠĖ, JAVAINIS, ARBATA. VIRTAS KIAUŠINIS, DUONA(PILNO GRŪDO), ŠV. AGURKAI, DŽ. VAISIAI, NATŪRALUS JOGURTAS, ARBATA SU PIENU. GRIKIŲ KOŠĖ, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA. KUKURŪZŲ SAUSI PUSRYČIAI, SUMUŠTINIS SU SŪRIU, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
DARŽOVIŲ SRIUBA SU Ž. ŽIRNELIAIS, DUONA(PILNO GRŪDO), KIAULIENOS PLOVAS, BUROKĖLIŲ SALOTOS. PUPELIŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), JAUTIENOS KUKULIS PRATURTINTAS SELENOMIS, VIRTOS BULVĖS, KOPŪSTŲ SALOTOS SU OBUOLIAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. TRINTA BROKOLIŲ SRIUBA, KEPTA ŽUVIS(KUKURŪZŲ MILTUOSE), BUROKĖLIŲ SALOTOS, R. KOPŪSTŲ SALOTOS. BUROKĖLIŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), GARUOSE VIRTI KIAULIENOS KUKULIAI PRATURTINTI SĖLENOMIS, VIRTI AVINŽIRNIAI, ŠV. AGURKŲ – ŠV. POMIDORŲ SALOTOS. VIŠTIENOS SULTINYS SU MAKARONAIS(PILNO GRŪDO), DUONA (PILNO GRŪDO), VIŠTIENOS MALTINIS PRATURTINTAS SĖLENOMIS , BULVIŲ KOŠĖ, MORKŲ SALOTOS SU SAULĖGRĄŽOMIS. IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI.
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
LIETINIAI(PILNO GRŪDO) SU PADAŽU (NATŪRALUS JOGURTAS IR ŠV. UOGŲ TYRĖ), JAVAINIAI, ARBATA. MAKARONŲ KOŠĖ(PILNO GRŪDO) SU SŪRIU, DŽ. VAISIAI, ARBATA. KVIETINIŲ KR. KOŠĖ SU SMULKINTA JAUTIENA, JAVAINIS, PIK – NIK SŪRIO LAZDELĖ, ARBATA. VIRTI VARŠKĖČIAI SU SVIESTU, ARBATA. RYŽIŲ KOŠĖ, JAVAINIS, ARBATA.

ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, ŠILAUOGĖS, MANDARINAI, BANANAI.

   MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS