Maitinimo paslaugos

                                                               SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2020-06-08 2020-06-09 2020-06-10 2020-06-11 2020-06-12
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
RUDŲJŲ RYŽIŲ KR. KOŠĖ SU ŠV. UOGŲ TYRE, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, TRAPUTIS, ARBATA. KVIETINIŲ KR. KOŠĖ SU SMULKINTA KALAKUTIENA, DŽ. VAISIAI, TRAPUČIAI, ARBATA. VIRTAS KIAUŠINIS, "GRIKIŲ" BATONAS, VYŠNINIAI POMIDORIUKAI, JAVINUKAS, ARBATA SU PIENU. GRIKIŲ KR. KOŠĖ SU ČIJA SĖKLOMIS, TRAPUTIS, PIK – NIK SŪRIO LAZDELĖ, ARBATA. KUKURŪZŲ SAUSI PUSRYČIAI, SUMUŠTINIS SU ŠV. AGURKU, TRAPUTIS, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
BULVIENĖ SU MAKARONAIS(PILNO GRŪDO), DUONA(PILNO GRŪDO), "BIRŽŲ" KOTLETAS PRATURTINTAS KVIETINĖMIS SELENOMIS, VIRTOS BULVĖS SU SVIESTU, ŠV. KOPŪSTŲ SALOTOS SU ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. UKRAINIETIŠKI BARŠČIAI, DUONA(PILNO GRŪDO), VARŠKĖS KUKULAIČIAI, SVIESTO – GRIETINĖS PADAŽAS. TRINTA RŪGŠTINIŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), KALAKUTIENOS GULIAŠAS, VIRTOS PUPELĖS PAGARDINTOS ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI, BUROKĖLIŲ SALOTOS. TRINTA ŠPINATŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), TROŠKINTA TRIUŠIENA, RUDŲJŲ RYŽIŲ KOŠĖ, PEK. KOPŪSTŲ SALOTOS SU SALIERŲ STIEBAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. TRINTA MORKŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), KEPTA ŽUVIS(BARAMUNDŽIŲ FILĖ) , BULVIŲ KOŠĖ, KARŠTOS DARŽOVĖS(MINI MORKYTĖS IR Ž. ŽIRNELIAI)
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
NAMINIŲ LAKŠTINIŲ(SPELTA MILTAI) PIENIŠKA SRIUBA,"SVEIKUOLIUKO" BATONĖLIS, JAVAINIS, ARBATA. BLYNAI SU OBUOLIAIS(PILNO GRŪDO IR SPELTA MILTAI), ŠV. UOGŲ TYRĖ, ARBATA. KROSNELĖJE KEPTA 5 GRŪDŲ DRIBSNIŲ KOŠĖ SU OBUOLIAIS IR MIGDOLŲ DROŽLĖMIS, JOGURTAS SU PRIEDAIS, DŽ. VAISIAI, ARBATA. VARŠKĖS – SORŲ KR. APKEPAS, PADAŽAS: ŠV. UOGŲ TYRĖ SU NATŪRALIU JOGURTU, "RUGINIAI" SAUSAINIAI, ARBATA. MAKARONŲ KOŠĖ(PILNO GRŪDO) SU FERMENTINIU SŪRIU, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA.

ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, BANANAI, ŠILAUOGĖS, OBUOLIAI.

   MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS