Maitinimo paslaugos

 

PRAŠYMO-PARAIŠKOS GAUTI MOKINIŲ NEMOKAMĄ MAITINIMĄ NEVERTINANT PAJAMŲ SP-11(A) FORMA

PU ir I kl. mok. SP-11(A) forma

 

 MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS

 
 

 

SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2021-09-20 2021-09-21 2021-09-22 2021-09-23 2021-09-24
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
MANŲ KOŠĖ SU ŠV. UOGŲ TYRE, PIK – NIK SŪRIO LAZDELĖ, TRAPUTIS, ARBATA. MIEŽINIŲ KR. KOŠĖ SU MORKOMIS, JAVAINIS, ARBATA SU PIENU. VIRTAS KIAUŠINIS, Ž. ŽIRNELIAI, SUMUŠTINIS SU "GRIKIŲ" BATONU IR FERMENTINIU SŪRIU, DŽ. VAISIAI, ARBATA. GRIKIŲ KOŠĖ SU SVOGŪNAIS, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA. 5 GRŪDŲ DRIBSNIŲ KOŠĖ SU ŠILAUOGĖMIS, SUMUŠTINIS SU "GRIKIŲ" BATONU IR AGURKU, TRAPUTIS, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
DARŽOVIŲ SRIUBA SU Ž. ŽIRNELIAIS, DUONA(PILNO GRŪDO), KIAULIENOS PLOVAS, MARINUOTI AGURKAI. PUPELIŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), JAUTIENOS KUKULIS PRATURTINTAS SELENOMIS, GRIKIŲ KOŠĖ, KOPŪSTŲ SALOTOS SU ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. TRINTA BROKOLIŲ SRIUBA, KEPTA ŽUVIS(BARAMUNDŽIŲ FILĖ),BULVIŲ KOŠĖ, DARŽOVIŲ RINKINYS(VYŠNINIAI POMIDORIUKAI, ŠV. AGURKAI, ŠV. MORKOS) BUROKĖLIŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), GARUOSE VIRTI KIAULIENOS KUKULIAI PRATURTINTI SĖLENOMIS, VIRTI LĘŠIAI, BUROKĖLIŲ SALOTOS. VALSTIEČIŲ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), VIŠTIENOS MALTINIS PRATURTINTAS SĖLENOMIS , PERLINIS TRIJŲ SPALVŲ KUSKUSAS, MORKŲ SALOTOS SU SAULĖGRĄŽOMIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI.
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
OMLETAS, "GRIKIŲ" BATONAS, VYŠNINIAI POMIDORIUKAI, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA. MAKARONŲ KOŠĖ(PILNO GRŪDO) SU VARŠKE, DŽ. VAISIAI, ARBATA. KVIETINIŲ KR. KOŠĖ SU SMULKINTA JAUTIENA, "RUGINIAI" SAUSAINIAI, PIK – NIK SŪRIO LAZDELĖ, ARBATA. LIETINIAI(PILNO GRŪDO/SPELTA) SU PIK-NIK SŪRIO LAZDELE, NATŪRALAUS JOGURTO PADAŽAS, ARBATA. PIENIŠKA MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) SRIUBA, "SVEIKUOLIUKO" BATONĖLIS, JAVAINIS, ARBATA.

 ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, BANANAI, OBUOLIAI.