Maitinimo paslaugos

                                                               SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS
Pirmadienis Antradienis Ketvirtadienis Penktadienis
2020-03-09 2020-03-10 2020-03-12 2020-03-13
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
KUKURŪZŲ SAUSI PUSRYČIAI, SUMUŠTINIS SU "GRIKIŲ" BATONU IR ŠVIEŽIU POMIDORU,ARBATA. BULGUR KR. KOŠĖ, NAT. JOGURTAS, ARBATA SU PIENU. MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ, "RUGINIAI" SAUSAINIAI, PIENAS. MIEŽINIŲ PERLIUKŲ KOŠĖ SU BOLIVINĖMIS BALANDOMIS, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
KOPŪSTŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), KALAKUTIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, KVIETINIŲ KR. KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU VYŠNINIAIS POMIDORAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. LĘŠIŲ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KIAULIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, GRIKIŲ KOŠĖ, MORKŲ SALOTOS SU SALIERU IR SEZAMO SĖKLOMIS, IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. AGURKINĖ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KARALIŠKI BALANDĖLIAI, MIEŽINIŲ KR. KOŠĖ, BUROKĖLIŲ SALOTOS. BUROKĖLIŲ SRIUBA SU PUPELĖMIS, DUONA (PILNO GRŪDO),GARUOSE KEPTA VIŠTIENA, RUDŲJŲ RYŽIŲ KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU SALIERŲ STIEBAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI.
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
GRIKIŲ KR. KOŠĖ SU JAUTIENA, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ SU SMULKINTA VIŠTIENA, VYŠNINIAI POMIDORAI, TRAPUČIAI, ARBATA. VIRTI VARŠKĖS KUBELIAI, SVIESTAS, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MORKŲ, PENKIŲ GRŪDŲ DRIBSNIŲ, VARŠKĖS BLYNAI, NAT. JOGURTO PADAŽAS, ARBATA.
 

 

ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, ŠILAUOGĖS, APELSINAI, BANANAI, OBUOLIAI.

   MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS