Maitinimo paslaugos

 

PRAŠYMO-PARAIŠKOS GAUTI MOKINIŲ NEMOKAMĄ MAITINIMĄ NEVERTINANT PAJAMŲ SP-11(A) FORMA

PU ir I kl. mok. SP-11(A) forma

 

 MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS

 
 

 

SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2021-06-14 2021-06-15 2021-06-16 2021-06-17 2021-06-18
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
KUKURŪZŲ SAUSI PUSRYČIAI, SUMUŠTINIS SU "GRIKIŲ" BATONU IR ŠVIEŽIU POMIDORU,ARBATA. BULGUR KR. KOŠĖ, NAT. JOGURTAS, ARBATA SU PIENU. KVIETINIŲ KR. KOŠĖ SU SEZAMO SĖKLOMIS,JAVAINIŲ BATONĖLIS, ARBATA MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ, "RUGINIAI" SAUSAINIAI, PIENAS. MIEŽINIŲ PERLIUKŲ KOŠĖ SU BOLIVINĖMIS BALANDOMIS, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
KOPŪSTŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), KALAKUTIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, KVIETINIŲ KR. KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU VYŠNINIAIS POMIDORAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. LĘŠIŲ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KIAULIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, GRIKIŲ KOŠĖ, MORKŲ SALOTOS SU SALIERU IR SEZAMO SĖKLOMIS, IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. TRINTA RYŽIŲ SRIUBA SU POMIDORAIS,, "GRIKIŲ" BATONAS, GARUOSE TROŠKINTA KARPIO FILĖ SU GRIETINĖLE, BULVIŲ KOŠĖ, DARŽOVIŲ RINKINYS(VYŠNINIAI POMIDORAI, MORKOS, AGURKAI). AGURKINĖ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KARALIŠKI BALANDĖLIAI, MIEŽINIŲ KR. KOŠĖ, BUROKĖLIŲ SALOTOS. BUROKĖLIŲ SRIUBA SU PUPELĖMIS, DUONA (PILNO GRŪDO),GARUOSE KEPTA VIŠTIENA, RUDŲJŲ RYŽIŲ KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU SALIERŲ STIEBAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI.
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
GRIKIŲ KR. KOŠĖ SU JAUTIENA, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ SU SMULKINTA VIŠTIENA, VYŠNINIAI POMIDORAI, TRAPUČIAI, ARBATA. PIENIŠKA RYŽIŲ SRIUBA, "SVEIKUOLIUKO" BATONĖLIS, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, ARBATA. VIRTI VARŠKĖS KUBELIAI, SVIESTAS, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MORKŲ, PENKIŲ GRŪDŲ DRIBSNIŲ, VARŠKĖS BLYNAI, NAT. JOGURTO PADAŽAS, ARBATA.

 ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, BANANAI, OBUOLIAI.