Maitinimo paslaugos

 

PRAŠYMO-PARAIŠKOS GAUTI MOKINIŲ NEMOKAMĄ MAITINIMĄ NEVERTINANT PAJAMŲ SP-11(A) FORMA

PU ir I kl. mok. SP-11(A) forma

 

 MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ NUSTATYMAS

 

 

SAVAITĖS  VALGIARAŠTIS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
2020-08-03 2020-08-04 2020-08-05 2020-08-06 2020-08-07
PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI
KUKURŪZŲ SAUSI PUSRYČIAI, SUMUŠTINIS SU "GRIKIŲ" BATONU IR ŠVIEŽIU POMIDORU,ARBATA. BULGUR KR. KOŠĖ, NAT. JOGURTAS, ARBATA SU PIENU. MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ, "RUGINIAI" SAUSAINIAI, PIENAS. MIEŽINIŲ PERLIUKŲ KOŠĖ SU BOLIVINĖMIS BALANDOMIS, JOGURTAS SU PRIEDAIS, ARBATA. RUDŲJŲ RYŽIŲ KR. KOŠĖ SU ŠV. UOGŲ TYRE, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, TRAPUTIS, ARBATA.
PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI PRIEŠPIEČIAI
VAISIAI VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI. VAISIAI.
PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS PIETŪS
KOPŪSTŲ SRIUBA, DUONA(PILNO GRŪDO), KALAKUTIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, KVIETINIŲ KR. KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU VYŠNINIAIS POMIDORAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. LĘŠIŲ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KIAULIENOS MALTINIS PRATURTINTAS KVIEČIŲ SELENOMIS, GRIKIŲ KOŠĖ, MORKŲ SALOTOS SU SALIERU IR SEZAMO SĖKLOMIS, IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. AGURKINĖ SRIUBA, DUONA (PILNO GRŪDO), KARALIŠKI BALANDĖLIAI, MIEŽINIŲ KR. KOŠĖ, BUROKĖLIŲ SALOTOS. BUROKĖLIŲ SRIUBA SU PUPELĖMIS, DUONA (PILNO GRŪDO),GARUOSE KEPTA VIŠTIENA, RUDŲJŲ RYŽIŲ KOŠĖ, ŠV. PEKINO KOPŪSTŲ SALOTOS SU SALIERŲ STIEBAIS IR ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI. BULVIENĖ SU MAKARONAIS(PILNO GRŪDO), DUONA(PILNO GRŪDO), "BIRŽŲ" KOTLETAS PRATURTINTAS KVIETINĖMIS SELENOMIS, VIRTOS BULVĖS SU SVIESTU, ŠV. KOPŪSTŲ SALOTOS SU ŠALTO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUMI.
VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ VAKARIENĖ
GRIKIŲ KR. KOŠĖ SU JAUTIENA, PIK-NIK SŪRIO LAZDELĖ, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MAKARONŲ(PILNO GRŪDO) KOŠĖ SU SMULKINTA VIŠTIENA, VYŠNINIAI POMIDORAI, TRAPUČIAI, ARBATA. VIRTI VARŠKĖS KUBELIAI, SVIESTAS, DŽ. VAISIAI, ARBATA. MORKŲ, PENKIŲ GRŪDŲ DRIBSNIŲ, VARŠKĖS BLYNAI, NAT. JOGURTO PADAŽAS, ARBATA. NAMINIŲ LAKŠTINIŲ(SPELTA MILTAI) PIENIŠKA SRIUBA,"SVEIKUOLIUKO" BATONĖLIS, JAVAINIS, ARBATA.

 ŠIĄ SAVAITĘ PRIEŠPIEČIAMS NUMATOMA TEIKTI ŠIUOS VAISIUS: KRIAUŠĖS, BANANAI, APELSINAI, OBUOLIAI.