Menu Close

Atsisveikinimas su eglute

Po atostogų pilni įspūdžių, pasiilgę vieni kitų, dar nepamiršę šventinių dainelių ir eilėraštukų, į darželį sugūžėjo vaikai. Vieni kitiems papasakoję ką veikė per atostogas, vaikai skubėjo į salę, kur jų dar laukė pasipuošusi gražuolė eglutė, Zuikis (aukl. Vilma) ir Raudonkepuraitė(aukl. Jolanta), kurie neleido vaikams liūdėti belaukiant trijų Karalių ir atsisveikinant su eglute.

 

Skip to content